KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757374
nr 1275 7374
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 90x114 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:10:50
100 kr
200 kr